Baza Firm Rolnictwo


Drobtar Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Adres (ulica): Ulica: 50 b
Kod Pocztowy: 33-151
Miasto: Nowe Żukowice
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 146786282
Fax: 146786282
Email: drobtar@drobtar.com.pl
Strona www: www.drobtar.com.pl


Opis Firmy:

Jesteśmy jedną z młodszych firm w tej branży na terenie Polski Południowej, niemniej przez kilka lat swojej działalności wypracowaliśmy wysoki standard produktów, dobrą renomę i, co najważniejsze zaufanie klientów.
"Drob-Tar" powstał w 1991 roku jako niewielki zakład produkcyjny, nastawiony przede wszystkim na ręczne wykonywanie większości prac związanych z procesem produkcyjnym. Jednak duże powodzenie pochodzących z "DROB-TARU" produktów spowodowało, iż w latach 1992-1997 przeprowadziliśmy wiele działań modernizacyjnych zarówno w dziedzinie technologii jak i organizacji produkcji. Zakupiliśmy nowoczesne urządzenia, udoskonalone zostały techniki produkcyjne, znacznie zwiększył się asortyment.


Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów otworzyliśmy patronacką hurtownię oraz uruchomiliśmy sieć sklepów firmowych.

 

W 1997 roku, w miejscowości Nowe Żukowice k/Tarnowa, na powierzchni przeszło 6 hektarów, powstało praktycznie nowe przedsiębiorstwo, z nowymi halami produkcyjnymi i najnowocześniejszymi liniami technologicznymi umożliwiającymi nie tylko pakowanie próżniowe, tackowanie wyrobów i wykorzystanie folii termokurczliwych, ale również znaczne powiększenie asortymentu. Ponadto dostarczając produkty własnym transportem dbamy o wygodę naszych klientów.

Informacje handlowe:
  

Szukaj w katalogu firm