Baza Firm Rolnictwo


Browar Prost

Dane adresowe:

Adres (ulica): Paprotna 4
Kod Pocztowy: 51-117
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 71 3210747
Email: biuro@browarprost.pl
Strona www: www.browarprost.pl/producent-sprzedaz-dystrybucja-piwa


Opis Firmy: Browar Prost to miejsce, w którym napijecie się Państwo znakomitego rzemieślniczego piwa, wyprodukowanego z najlepszych polskich chmieli i słodów.

Opis działalności: Prost od początków istnienia z sukcesem łączy piwowarską tradycję z nowofalowymi smakami, które od podstaw tworzone są na miejscu przez wykwalifikowanych piwowarów. Lokal od samych początków dba o to, by zatrudniać najlepszych specjalistów, a także o to, by mogli praktykować doświadczenie i stopniowo poszerzać swoją wiedzę. Warzenie z pasją zaowocowało między innymi kilkoma nagrodami w Konkursie Piw Rzemieślniczych za Kraft Roku. Wyjątkowe i oryginalne piwa Browaru dostarczane są do różnych punktów na terenie Wrocławia oraz okolic. W ofercie dostępne są 30l kegi, które dostarczane są prywatnym transportem do punktów gastronomicznych i hoteli, a także półlitrowe oryginalne butelki, specjalnie na potrzeby dobrych sklepów spożywczych. W ofercie dostępne są także produkty z wędzarni lokalu, które cieszą się dużą popularnością. Prost z chęcią podejmuje się współpracy w ramach dystrybucji swoich piw dla potrzeb biznesu. Zachęcamy do kontaktu wszystkie zainteresowane firmy – sklepy, restauracje, hotele, hurtownie, lokale.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
NIP: 895-100-42-66
Mapa:
Jak dojechać:
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce