Baza Firm Rolnictwo


Clematis Architektura Krajobrazu

Dane adresowe:

Miasto: Luboń
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Email: ogrodyclematis@o2.pl
Strona www: clematisogrody.pl/nawadnianie-ogrodow/


Opis Firmy: Dlaczego powinniśmy zdecydować się na projekt i zakładanie ogrodów? Usługi zaprojektowania ogrodów przy domu cieszą się dużym zainteresowaniem. Efektownie wyglądający i jednocześnie funkcjonalnie zaprojektowany ogród, to w dużej mierze zasługa profesjonalnie wykonanego projektu. Takimi realizacjami trudni się firma Clematis.

Aranżując teren zielony własnymi siłami, w większości sytuacji trudno uzyskać oczekiwany rezultat. Zlecając projektowanie terenów zielonych firmom działającym w tej branży, można mieć gwarancję, że zaprojektowana na podstawie przygotowanego planu przestrzeń będzie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Mogą one opracować ogród kompleksowo, mając na uwadze między innymi jego przeznaczenie, elementy małej architektury, ścieżki, preferowaną roślinność i jej wymagania.

Zaprojektowanie i zakładanie ogrodów, to zadanie dla fachowców w swojej dziedzinie. Mogą oni stworzyć projekt, który jest w stanie zagospodarować wręcz najmniejszą przestrzeń i utworzyć z niej perfekcyjne miejsce do relaksu i zabawy na świeżym powietrzu.

Cena usługi zależna jest w szczególności od stopnia skomplikowania projektu oraz od powierzchni ogrodu. Wyceny przygotowywane są indywidualnie.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Województwo
  

Szukaj w katalogu firm