Baza Firm Rolnictwo


Ekoinstal sp.j. Sprzedaż maszyn do produkcji brykietu i peletu. Depta P.

Dane adresowe:

Adres (ulica): Wałbrzyska 37a
Kod Pocztowy: 58-160
Miasto: Świebodzice
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 74 664 50 50
Email: info@ekoinstal.kei.pl
Strona www: www.cee-ekoinstal.pl


Opis Firmy:

Ekoinstal sp.j. Sprzedaż maszyn do produkcji brykietu i peletu. Depta P.

 

Początki naszej firmy i prowadzonej przez nas działalności sięgają roku 1996. Od tamtej pory nie tylko istniejemy na polskim rynku biopaliw, ale bezustannie się rozwijamy, aktywnie zdobywamy cenne doświadczenia, poznajemy nowe technologie i zyskujemy uznanie naszych kolejnych klientów. Wszystko to sprawia że dziś jesteśmy firmą mogącą zapewnić Ci rozwiązania godne XXI wieku i wykorzystać je w Twojej firmie oraz w Twoim domu.
Nasza firma powstała z myślą, aby wspierać ochronę środowiska w naszym kraju, dlatego głównie zajęliśmy się promocją EKOBRYKIETU i PELLETU a także maszyn do jego produkcji. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, zaangażowaną do profesjonalnej współpracy z klientem. Wykorzystujemy nasz potencjał i doświadczenie do współpracy z kontrahentami. Potrafimy się dostosować do bardzo specyficznych potrzeb naszych klientów, co sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć współpracę z nawet tak dużymi i poważnymi odbiorcami jak ELEKTROCIEPŁOWNIE na terenie całej Polski.

Informacje handlowe:
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce