Baza Firm Rolnictwo


4pol

Dane adresowe:

Adres (ulica): Ogrodowa 11
Kod Pocztowy: 84-200
Miasto: Wejherowo
Województwo: Pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel: 504-022-948
Email: biuro@4pol.pl
Strona www: www.4pol.pl


Opis Firmy: Jesteśmy Rodzinną Firmą dekarską z blisko 22 letnim doświadczeniem. Od roku 1995 wykonujemy izolacje z wykorzystaniem piany poliuretanowej. W naszej firmie na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie Klienta. Z naszej strony gwarantujemy terminowość i wysoką jakość wykonywanych usług.

Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem, własnym transportem, a przede wszystkim wykwalifikowaną niezmienna kadrą wykonawczą od wielu lat.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi w zakresie montażu, remontów wszelakich pokryć dachowych, czyszczenia i konserwacji, oraz izolacji obiektów pianą poliuretanową „PUR” jak i wyposażenie ferm.

Opis działalności: Wykonujemy warstwy izolacyjne na każdym podłożu i kształcie z pianki poliuretanowej w miejscu zastosowania metodą natryskową. Izolacje te wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów (izolacja pozioma i pionowa).

Izolujemy :
Domy (poddasza, stropy), domy szkieletowe, chłodnie - komory chłodnicze z kontrolowaną atmosferą, mroźnie, stajnie, chlewnie, obory, kurniki, obiekty produkcyjne, da
chy od zewnątrz- stosowanie tej metody spełnia jednocześnie funkcję izolacji cieplnej i powłoki uszczelniającej, nie wymaga ona usuwania starego pokrycia, dachy od wewnątrz, baseny, posadzki, fundamenty, przechowalnie owoców/warzyw, pieczarkarnie i inne.

Piankę można stosować na wszystkie suche i oczyszczone podłoża typu: papa bitumiczna, eternit, beton, drewno, blacha itp.

Izolacja ta stanowi ciągłą warstwę bez spoin, która jest warstwą gazoszczelną odporną na pleśń i inne grzyby.

Wyposażenie ferm

Zakres naszej produkcji obejmuje:
wloty powietrza i żaluzje wykonywane ze sztywnej pianki poliuretanowej (PU)
wloty powietrza wykonywane z polistyrenu wysokoudarowego (PS), wścienne, z kołnierzem 550x260 mm
osłony na wloty do zaciemniania kurników i indyczarni, produkowane z czarnego ABS-u
filtry zaciemniające na wloty powietrza
filtry zaciemniające na wentylatory o średnicy od Ø 500 do Ø 710
osłony na wentylatory ścienne o wymiarach od Ø 500 do Ø 710 i rozmiarach 1370 x 1370 mm
zaślepki ocieplane na wentylatory i żaluzje wentylacyjne
kominy wentylacyjne o przekrojach: Ø 570, Ø 650, Ø 840 mm, wykonane z tworzywa typu ABS z wypełnieniem pianką poliuretanową, grawitacyjne i z wymuszonym przepływem powietrza
miseczki do poideł zapobiegające rozlewaniu się wody do ściółki, przystosowane do mocowania na rurze o przekroju kwadratowym
filtry zaciemniające do kominów o przekrojach Ø 570, Ø 650, Ø 840 mm
ruszta do hodowli kur ,kaczek ,indyków
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Globalny
Godziny otwarcia: 8:00-20:00
NIP: 588-197-94-68
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce