Baza Firm Rolnictwo


Marka Krosagro

Dane adresowe:

Adres (ulica): Ul. Lukaszewicza 49
Kod Pocztowy: 38-400
Miasto: Krosno
Województwo: Podkarpackie
Dane kontaktowe:

Tel: 134320691
Fax: 13 42 015 27
Email: krosagro@krosagro.com
Strona www: www.krosagro.pl/


Opis Firmy:

KROSAGRO to producent tuneli ogrodowych i ogrodniczych oraz szklarni przydomowych. Od niedawna w ofecie pojawiły się namioty garażowe, hale magazynowe i przemysłowe, tunele hodowlane i eventowe. Wysokiej jakości cieplarnie ogrodowe stosowane są do przedłużenia okresu uprawy różnego rodzaju roślin, owoców, warzyw i kwiatów. Wykonujemy namioty foliowe do uprawy warzyw o standardowych rozmiarach, a także na indywidualne zamówienie klienta.


Opis działalności:

Producent tuneli foliowych Krosagro to marka powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń wiodącego producenta wysoko przetworzonych wyrobów stalowych STAL IMPEX w postaci rur i kształtowników zamkniętych oraz profili otwartych, ogrodzeń i bram. Stal Impex Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1997 roku. Początkowo Spółka zajmowała się importem rur i profili. Siedziba Spółki mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie), a zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). Posiadamy sześć linii technologicznych do produkcji rur i profili, maszynę do produkcji profili otwartych oraz agregat cięcia wzdłużnego. Pozwala to na produkcję szerokiego asortymentu wyrobów i szybką realizację zamówień. Oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Odbiorcami naszych wyrobów są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne.

Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Globalny
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
NIP: 684-18-17-582

Wskazówki dojazdu:

Stal Impex Sp. z o. o.
ul. Łukasiewicza 49
38-400 Krosno

  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce