Baza Firm Rolnictwo


AGRIGO POLAND

Dane adresowe:

Adres (ulica): Szczęsna 26
Kod Pocztowy: 02-454
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Dane kontaktowe:

Tel: 884082049
Email: biuro@agrigo.pl
Strona www: agrigo.pl


Opis Firmy: AgriGo Ltd. – to wiodąca, międzynarodowa firma, specjalizująca się w projektowaniu i budowie wysokiej technologii kompleksów do hodowli zwierząt. Główna siedziba firmy AgriGo Ltd. znajduje się w Izraelu, z oficjalnym przedstawicielstwem w Białorusi i Polsce. AgriGo jest producentem, podwykonawcą i dostawcą gotowych oraz modułowych kompleksów. Działalność firmy skierowana jest na hodowlę drobiu, hodowlę trzody chlewnej, hodowlę bydła mlecznego i mięsnego, wytwarzanie produktów mlecznych oraz hodowlę ryb. Profesjonalizm i doświadczenie AgriGo pozwala zapewnić synchronizację oraz pełne zrozumienie interesów i problemów klienta. AgriGo jest dużym dostawcą w Izraelu i jednym ze światowych liderów demonstrujących profesjonalizm w celu osiągnięcia najwyższych wyników ekonomicznych klienta.

Opis działalności: Agrigo jako firma, która we wszystkim co robi, stawia na dbałość o klienta i pełen profesjonalizm w wykonaniu, odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających rozwiązań inwestycyjnych. Nie tylko udzielimy Ci fachowych wskazówek dotyczących budowy i pomożemy Ci zrozumieć bieżące potrzeby rynku, ale także zapewniamy Ci indywidualną obsługę. Zadbamy o dopilnowanie inwestycji na każdym etapie i będziemy dostępni podczas procesu uzyskiwania pozwoleń środowiskowo-budowlanych, jednocześnie biorąc po uwagę aspekty ekonomiczne i zyski związane z Twoim projektem. Jako jedyni, oferujemy autorski oraz innowacyjny system wentylacyjny, dostosowany do wszystkich czterech pór roku, zaoszczędzisz środki finansowe, zyskasz wysokie przyrosty, zminimalizujesz upadki !
Informacje handlowe:
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce