Kierownik działu produkcji ziemniaka sadzeniaka

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze ewa.fraczek@antal.pl
Kierownik działu produkcji ziemniaka.

Zakres obowiązków:
planowanie, sporządzanie budżetu działu i analiza kosztów,
inicjowanie, nadzór i koordynacja prac w zakresie produkcji ziemniaka sadzeniaka,
nadzór i kontrola nad pracownikami w procesie prac magazynowych, sortowniczych oraz ich bezpieczeństwem,
nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń oraz obiektami działu,
odpowiedzialność za uprawę, zbiory i magazynowanie ziemniaków sadzeniaków,
odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie magazynów i przechowalni (logistyka magazynowa),
planowanie, sprawozdawczość i ewidencja zdarzeń związanych z produkcją ziemniaka sadzeniaka,
współpraca z innymi działami spółki.

Nasze oczekiwania:
wyższe wykształcenie w zakresie rolnictwa,
doświadczenie w produkcji ziemniaka sadzeniaka (warunek konieczny)
doświadczenie w kierowaniu zespołem,
uczciwość, rzetelność i terminowość,
prawo jazdy kat. B; mile widziane T,
znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z uwzględnieniem słownictwa -specjalistycznego/rolniczego,
dobra znajomość MS Office,
umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i kreatywność,
umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
jasną ścieżkę kariery zawodowej i przestrzeń do kreatywności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,
warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji,
możliwość korzystania z doświadczeń i wiedzy międzynarodowego środowiska pracy,
stabilne zatrudnienie i narzędzia niezbędne do realizacji nałożonych zadań,
niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon)
możliwość zakwaterowania.
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Ewa Frączek Antal Sp. z o.o.
Telefon: 532 951 317
Kętrzyn
Warmińsko-mazurskie
E-mail: ewa.fraczek@antal.pl
Data dodania: 2021-11-16
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce