Katalog produktów rolniczych


Gran Premium

Gran Premium
Sprzedawca: Barter SA
Producent: Barter SA
Grupa: Nawozy
Opis produktu: Gran Premium - mocznik azotowy w formie dużych granul ? to najnowszy produkt w Grupie Nawozowej Piast. Wielkość granul mocznika Gran Premium wynosi od 2 do 5 mm, kiedy standardowy Prill Plus ? ma formę granul o wielkości od 1 do 4 mm.Mocznik o tak dużym granulacie to obecnie jedyny taki produkt, dostępny na polskim rynku. Adresowany jest do wymagających rolników, również posiadaczy dużych areałów rolnych i rozsiewaczy o dużej szerokości roboczej, dla których liczy się oszczędność czasu i efektywność, w połączeniu z wysoką jakością nawozu.
Dane techniczne: Gran Premium zawiera 46 proc. N w formie amidowej. Charakteryzuje się wysoką koncentracją składników pokarmowych i bardzo dobrą rozpuszczalnością w wodzie, a co za tym idzie jest łatwo przyswajalny przez rośliny.
Zastosowanie: Gran Premium jest produktem uniwersalnym, pod wszystkie rośliny uprawne.Mocznik granulowany może być stosowany na każdej glebie z wyjątkiem bardzo kwaśnych lub zasadowych.
Cena sprzedawcy: 12
Dane Kontaktowe: 15-281 Białystok, ul. Legionowa 28
tel. 85/74-85-300; fax 85/74-85-299
dworakowski@bartergaz.pl

  
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce