Wydarzenia branży rolniczej 

AGRO SHOW 2018 Bednary k.Poznania

AGRO SHOW 2018 Bednary k.Poznania
Kiedy:
20.09.2018 - 23.09.2018
Gdzie:
Bednary k/Poznania
Kategoria:
Targi rolnicze (targi, wydarzenia, wystawy)

Opis

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2018 to miejsce prezentacji nowych technologii, maszyn i urządzeń branży rolniczej. To także kompleksowa wystawa, tutaj ofertę prezentują producenci nawozów, środków ochrony roślin, nasion, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem, dzięki czemu rolnicy przybywający na AGRO SHOW mogą zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.

AGRO SHOW 2018 -  Wystawa odbędzie się od czwartku do niedzieli w dniach 20-23 września 2018.

AGRO SHOW 2018  Nadal pozostanie w formule czterodniowej, kompleksowej imprezy targowej, obywającej się na terenie lotniska w Bednarach w gminie Pobiedziska. Kontynuowane będą oczywiście pokazy maszyn podczas pracy, Agro Debaty, a także pozostałe stałe punkty programu, w tym atrakcje i udogodnienia dla zwiedzających.

Czwartek stanie się specjalnym „dniem profesjonalisty”. Dzień ten dedykowany będzie przede wszystkim szeroko rozumianemu biznesowi, czyli przedsiębiorcom reprezentującym firmy z branży rolniczej, przedstawicielom grup producenckich, dziennikarzom, a także kluczowym klientom firm prezentujących się na wystawie. Z pewnością właśnie czwartek będzie odtąd najlepszym dniem na poznanie ofert i nowości oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Oczywiście wstęp na wystawę tego dnia będzie wolny, podobnie jak na wszystkie pozostałe dni wystawy.

Piątek pozostanie „dniem dla szkół” - tu w pierwszej kolejności zapraszamy uczniów, studentów i nauczycieli przedmiotów i kierunków związanych z rolnictwem, w szczególności z mechanizacją rolnictwa. Wśród głównych atrakcji znajdzie się Ścieżka Edukacyjna oraz finały konkursów „Młody Mechanik na Medal” i „Mechanik na Medal”.

Sobota i niedziela to będą tradycyjnie „dni dla wszystkich zwiedzających”, podczas których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, zapoznać się z ofertami wystawców, porównać je i efektywnie spędzić czas.

 

  • Lokalizacja i Dojazd: Wystawa organizowana jest w miejscowości Bednary w gminie Pobiedziska.

To zaledwie 25 km od Poznania. Szybki dojazd dzięki autostradzie A2 i drodze ekspresowej S5.

 

  • Organizator:

Polska Izba Gospodarcza
Maszyn i Urządzeń Rolniczych
ul. Poznańska 118
87 - 100 Toruń

Gdzie

Miejsce:
Bednary k/Poznania
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce