Rzeźnik - pracownik produkcji FRANCJA

Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze ipf2014
Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. komandytowa (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

RZEŹNIK – PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Francja, okolice Bordeaux
Data rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:
- Wykrawanie wieprzowiny, cielęciny i wołowiny, porcjowanie, pakowanie, inne prace produkcyjne
Wymagania
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B;
- własne auto do dyspozycji

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich
- premię stałą
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- darmowe zakwaterowanie oraz dojazd i jazd z projektu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem „rzeźnik produkcja” na adres e-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 612226056
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: rekrutacja@ipf.jobs
Data dodania: 2015-06-05

Porady dla rolników

Środki na zarazę ziemniaka - jak skutecznie ją zwalczyć?

portal rolniczy

Zaraza ziemniaka wywoływana jest przez organizm grzybopodony Phytophthora infestans, który poraża liście, łodygi i bulwy. W ...

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce