Mechanik maszyn i urządzeń rolniczych - Francja

Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze ipf2014
Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. komandytowa (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH

Miejsce pracy: Francja północna
Data rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:
- Przeprowadzanie operacji diagnostycznych, naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń rolniczych firm ISEKI, KUBOTA i BUGNOT (ciągniki, kosiarki, rozdrabniacze, sianokosy, kombajny, etc.)
- Praca w obszarze hydrauliki i elektryki
- Sprawdzanie i montaż elementów mechanicznych, hydraulicznych, urządzeń zabezpieczających, stabilizatora maszyn i sprzętu przed dostawą
- Wykonywanie konserwacji sprzętu( silniki, układy hydrauliczne, mechanizmy)
- Naprawa silników typu diesel
Wymagania
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny!)
- umiejętność czytania planu technicznego
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B;
- własne auto do dyspozycji
- komunikatywna znajomość języka francuskiego
Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich
- premię stałą
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- darmowe zakwaterowanie oraz dojazd i jazd z projektu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem „mechanik maszyn rolniczych” na adres e-mail: daria.roszczyk@ipf.jobs
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 61 222 60 56
Poznań
Wielkopolskie
E-mail: dariaroszczyk@ipf.jobs
Data dodania: 2015-03-06

Porady dla rolników

Poznaj sekrety suszenia grzybów

portal rolniczy

Już od wczesnej jesieni lasy obdarzają nas bogactwem pysznych i pachnących grzybów. Z myślą o na...

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce