Wykrawacz drobiu (indyki) + samochód - Francja

Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze ipf2014
Agencja Pracy IPF (cert. 5450)
poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Wykrawacz drobiu - wykrawanie drobiu na taśmie
Miejsce Pracy: Francja zachodnia, dep.85
Termin rozpoczęcia:. od zaraz do sierpnia
Liczba wakatów: 5
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Wykształcenie Zasadnicze zawodowe
Zakres obowiązków:
• rozbiór indyka
• praca na szybkiej taśmie
• praca z nożem
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie
• bezpłatne zakwaterowanie;
• profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
• formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania
Wymagania:
• min. 3 lata doświadczenia w wykrawaniu elementów drobiowych
• sprawne posługiwanie się nożem
• dobry stan zdrowia
• dyspozycyjność do wyjazdu
• jazdy i auto do dyspozycji-wypłacamy dodatek + zwracamy za paliwo

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie Cv na adres: daria.roszczyk@ipf.jobs z dopiskiem „wykrawacz drobiu”
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 61 222 60 56
Francja
Wielkopolskie
E-mail: daria.roszczyk@ipf.jobs
Data dodania: 2015-02-13

Porady dla rolników

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce