Zootechnik ds. Hodowli Bydła

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze kozma
Spółka Rolnicza Juchowo sp. z o.o. poszukuje ZOOTECHNIKA DS. HODOWLI BYDŁA:
1. Zakres zadań na wyżej wymienionym stanowisku:
 koordynacja hodowli bydła w rozwijającym się stadzie;
 hodowla pod kątem długowieczności;
 zarządzanie stadem;
 kontrola stanu zdrowia bydła oraz nadzór nad systemem żywienia zwierząt;
 stały kontakt z lekarzem weterynarii opiekującym się stadem;
 kontakt ze Związkami Hodowców Bydła;
 prowadzenie dokumentacji związanej z hodowlą;
 prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonym projektem hodowlanym;
 wykonywanie innych czynności wynikających z bieżących potrzeb, ściśle związanych z hodowlą bydła.
Nasze wymagania:
 wykształcenie zootechniczne;
 umiejętność pracy w zespole;
 otwartość na niekonwencjonalne przedsięwzięcia i umiejętność ich realizacji;
 mile widziana znajomość rolnictwa ekologicznego i biodynamicznego;
 znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy Państwu:
- udział w tworzeniu międzynarodowego projektu na bazie europejskiej;
- pracę przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod w hodowli bydła;
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy;

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres:
Spółka Rolnicza Juchowo Sp. z o.o.
Juchowo 54 A
78-446 Silnowo
E-mail: monika.liberacka@juchowo.org
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Juchowo
Telefon:
Szczecinek
Zachodniopomorskie
Data dodania: 2014-05-29

Porady dla rolników

Październik w ogrodzie, czyli kalendarz księżycowy i nie tylko

portal rolniczy

Końcówka roku to okres wytężonych prac w ogrodzie. Trzeba włożyć sporo wysiłku, żeby na wiosnę ...

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce