Przedstawiciel handlowy

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze Profesja123
Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących,
- prezentacja oferty firmy, negocjacja umów,
- doradztwo w zakresie oferowanych usług.
Wymagamy:
- doświadczenia na podobnym stanowisku w handlu/sprzedaży,
- mile widziana znajomość maszyn i urządzeń technicznych,
- komunikatywność i otwartości,
- prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
- umowę o pracę – zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
- wynagrodzenie składające się z podstawy 3000-3500zł netto
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
Telefon: 794349888
Leszno
Wielkopolskie
E-mail: ewa.kaczmarek@profesja-poznan.pl
Data dodania: 2017-08-01

Porady dla rolników

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce