Baza Firm Rolnictwo


Pacelum Member of TRILUX Group - oświetlenie dla hodowli

Dane adresowe:

Adres (ulica): Mathias-Brüggen-Straße 75
Kod Pocztowy: 50829
Miasto: Koln
Województwo: - International
Dane kontaktowe:

Tel: +48505100939
Email: prasal@trilux.com.pl
Strona www: www.pacelum.com


Opis Firmy: Optymalne rozwiązanie oświetleniowe w hodowli zwierząt.
Korzyść dla ludzi i zwierząt.

Światło jest istotnym czynnikiem w życiu. Warunki oświetleniowe kontrolują biorytm ludzi i zwierząt. Ma to ogromny wpływ na samopoczucie żywych istot.

W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań oświetleniowych, Pacelum oferuje instalacje oświetleniowe zoptymalizowane dla zwierząt. Użyj biologicznie skutecznego światła, aby zwiększyć wydajność swojej aplikacji.

Wzrost wydajności
Dzięki optymalnemu oświetleniu obniż śmiertelność, a tym samym zwiększ swoje dochody.


Oszczędności kosztów
Energooszczędne i dostosowane do potrzeb rozwiązania oświetleniowe LED zmniejszają koszty operacyjne.


Dobrostan zwierząt
Dobrostan zwierząt jako korzyść zarówno dla ciebie, jak i dla zwierzęcia.

Opis działalności: Marka pacelum, założona przez Grupę TRILUX w 2018 roku, oznacza ekspertyzę w dziedzinie efektów biologicznych przy użyciu lekkich preparatów.

Interakcja wieloletnich badań i rozwoju w dziedzinie oświetlenia spektralnego, a także ponad 100-letnia historia sukcesu TRILUX GmbH jako wiodącego producenta opraw w Europie sprawia, że ​​pacelum jest Twoim kontaktem w zakresie zorientowanych na klienta rozwiązań oświetleniowych na rynku rolnym i ogrodniczym.

Pacelum dostarcza innowacje w celu zwiększenia wydajności, a jednocześnie udoskonala dobrostan zwierząt i roślin poprzez ekspozycję dostosowaną do zastosowania.

Wytrzymałość naszych produktów to kolejna gwarancja sukcesu. Zaprojektowany na ekstremalne warunki, przeciwstawiasz się wszystkim zewnętrznym okolicznościom, a tym samym zapewniasz wysoki poziom bezpieczeństwa planowania.

Produkcja i dostawa naszych produktów odbywa się wyłącznie z wysokiej jakości zakładów produkcyjnych Zalux SA w Hiszpanii, które są również częścią Grupy Trilux.

Porozmawiaj z nami teraz i pozwól nam „rosnąć” razem zgodnie z naszym motto: pacelum - najlepsze światło dla rozwijającego się biznesu!

Krzysztof Prasał Kierownik sprzedaży Polska
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Globalny
Mapa:
Jak dojechać:
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce