Baza Firm Rolnictwo


Profitank [JM PROFIT Jakub Markiewicz]

Dane adresowe:

Adres (ulica): Os. Stare Żegrze 44/1
Kod Pocztowy: 61-249
Miasto: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Strona www: profitank.pl/


Opis Firmy: Firma Profitank to dystrybutor wysokiej jakości zbiorników polskich i zagranicznych producentów z dostawą. Doradzamy podczas wyboru zbiornika, by jak najlepiej dopasować rozwiązanie do potrzeb klienta. Zapewniamy również opiekę posprzedażową – do dyspozycji klientów jest dział serwisowy odpowiedzialny m.in. za pomoc w montażu, szkoleniu z użytkowania zbiorników oraz za standardowe naprawy i czyszczenie.

Opis działalności: W ofercie Profitank znajdą Państwo m.in.:

ZBIORNIKI NA RSM I NAWOZY PŁYNNE

Wysokiej klasy zbiorniki na nawozy marki Kingspan z linii Agrimaster zapewniają bezpieczne i zgodne z zaleceniami przechowywanie płynnych nawozów.
Wykonane z odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów będą długoletnią inwestycją. Dostępne są zbiorniki o pojemnościach od 5.000 do 27.000 l.

ZBIORNIKI PALIWOWE DWUPŁASZCZOWE

Zbiorniki do przechowywania oleju napędowego marek Kingspan i Deso o pojemnościach od 1.200 do 9.000 l pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze na tankowanie maszyn. Dwupłaszczowa konstrukcja chroni przed wyciekami, a powłoka z odpornych na działanie czynników środowiskowych sprawia, że przechowywanie paliwa jest bezpieczne.

Dostępne są rozwiązania z dodatkowym wyposażaniem w postaci czujników i systemów kontroli pobrań oleju.


ZBIORNIKI DO TRANSPORTU PALIWA

Zbiorniki mobilne Kingspan TruckMaster do transportu oleju napędowego pozwalają na dowiezienie i tankowanie sprzętu ciężkiego (ciągników, kombajnów) w miejscu ich pracy.

Specjalna konstrukcja stabilizuje zbiornik podczas transportu, a specjalnie profilowane dno i szekle ułatwiają załadunek. Dostępne są zbiorniki o pojemnościach od 200 do 900 l.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
Godziny otwarcia: 9:00 - 18:00
Mapa:
Jak dojechać:
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce