Baza Firm Rolnictwo


PPH Petrosol Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Adres (ulica): Zakopiańska 58
Kod Pocztowy: 30-418
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 12 333 45 53
Email: sklep@ledtrends.pl
Strona www: www.ledtrends.pl


Opis Firmy: Rozpoczęliśmy działalność w 1994 roku. Od 2015r. rozwijamy Centrum Ledowe Ledtrends w Krakowie ul. Zakopiańska 58. Produkujemy wysokiej jakości ledowe lampy robocze do ciągników i maszyn rolniczych naszej marki LEDTRENDS.


Możliwy zakup przez stronę www.ledtrends.pl zakładka: off-road. Dla warsztatów i sklepów oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe i dobre warunki współpracy.

Aktualnie szukamy pośredników do współpracy handlowej.
Kontakt: sklep@ledtrends.pl
Zapraszamy!

Opis działalności: Nasze portfolio produktowe jest bardzo rozbudowane. Produkujemy lampy robocze do ciągników i maszyn - rozpraszające i skupiające światło. Lampy posiadają homologację i aż 2 letnią gwarancję! Ich obudowa jest wykonana z wysokiej jakości aluminium. Nie nagrzewa się i nie topi. Lampy mają wysoki poziom szczelności. Testujemy je w trudnych warunkach a testy potwierdzają ich wysoką jakość wykonania.
W salonie w Krakowie posiadamy szeroki asortyment produktów LED do domu i mieszkania. W znacznym stopniu są to: źródła światła (żarówki), profile, zasilacze, panele sufitowe i zróżnicowane akcesoria ledowe. Wszystkie w/w produkty można nabyć w sklepie internetowym.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
Godziny otwarcia: 10-19 poniedziałek - sobota
NIP: 679-008-45-13
Mapa:
Jak dojechać:

Kraków, kierunek Zakopane (droga wylotowa z Krakowa). Obok salonu Maxfliz i Centrum Handlowego Zakopianka.
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce