Baza Firm Rolnictwo


Sarmata.pl Systemy Kominowe

Dane adresowe:

Adres (ulica): ul. Ostrowskiego 30
Kod Pocztowy: 53-238
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 717575830
Email: sklep@sarmata.pl
Strona www: sarmata.pl/systemy-kominowe


Opis Firmy: Specjalnością internetowego sklepu Sarmata.pl pozostawała dotychczas dystrybucja elektrycznych systemów ogrzewania, w większości emiterów promieniowania podczerwonego. Takie systemy ogrzewania korespondują z prowadzonymi w naszym kraju na coraz większą skalę działaniami, mającymi poprawić jakość powietrza, jakim musimy oddychać.

Konsekwencją wyżej wspomnianych działań jest, między innymi, akcja wymiany starych kotłów grzewczych oraz pieców na nowoczesne, posiadające dużą efektywnością spalania, nie emitujących obciążających środowisko spalin. To powoduje wzrost zapotrzebowanie nie jedynie na tego rodzaju urządzenia grzejne, ale i niezbędne przy ich instalacji nowoczesne systemy kominowe. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, właśnie o te ostatnie sklep Sarmata.pl powiększył swą ofertę, podejmując współpracę ze znanym polskim wytwórcą systemów kominowych, spółką Wadex.

Oferta firmy Wadex, osiągalna na Sarmata.pl, to pełen wachlarz systemów kominowych do kotłów z zamkniętą komorą spalania, jak i przeznaczonych do kotłów na drewno i paliwo stałe. Oferta obejmuje systemy montowane wewnętrznie, jak i kominy przeznaczone do montażu na zewnątrz. Wadex oferuje systemy kominowe i przewody spalinowe nie tylko stosowane w budownictwie mieszkaniowym, ale także wykorzystywane we wszelkiego rodzaju instalacjach przemysłowych.

Wszelkie produkty spółki Wadex wytworzone są z najwyższej klasy blachy stalowej, zapewniającej przez wiele lat bezawaryjną eksploatację. Poza elementami systemów kominowych klient znajdzie w ofercie również wszelkiego typu akcesoria niezbędne przy montażu instalacji kominowych, a także przyłącza do kominków i pieców stałopalnych.

Opis działalności: Internetowa sprzedaż elektrycznych systemów grzewczych oraz systemów kominowych z blach stalowych.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
NIP: 6161473965
Mapa:
Jak dojechać:
  

Szukaj w katalogu firm

Porady dla rolników

Taśma kroplująca SiTape – przy jakich uprawach ją stosować?

portal rolniczy

Taśmy kroplujące wśród hodowców warzyw i roślin cieszą się coraz większą popularnością. Najczęściej wykorzystuje się je...

Sonda - Maszyny rolnicze

Jakie ciągniki rolnicze są najlepsze ?

Pronar - 8.3%
Ursus - 45.5%
Fendt - 29.5%
Massey Ferguson - 31.1%
Farmtrac - 9.8%
Kubota - 22.7%
Farmer - 8.3%
Claas - 12.1%
New Holland - 25%
Zetor - 28%
Inne - 29.5%
Głosowanie zostało zakończone : 31 Gru 2017 - 00:00
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce