Baza Firm Rolnictwo


AIP Sp z o.o Łańcuchy Gospodarcze

Dane adresowe:

Adres (ulica): Boh. Getta Warszawskiego 21
Kod Pocztowy: 44-102
Miasto: Gliwice
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 32 231 17 07
Email: aiper@o2.pl
Strona www: www.aip.com.pl


Opis Firmy: AIP Sp z o.o Łańcuchy Gospodarcze


Firma AIP Sp. z o.o. powstała w 1991 roku, jednakże tradycje zakładu sięgają mniej więcej 150 lat w przeszłość. Jest to czołowy producent łańcuchów w Polsce – za pomocą tradycji w połączeniu z najlepszym poziomem techniki opartej o osiągnięcia światowych technik wytwarzania łańcuchów zapewnia swoim klientom dojście do produktów najlepszej jakości.

Użytkowanie przez firmę najbardziej innowacyjnej technologii, wysokiej klasy materiałów i drobiazgowa kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala na dostarczanie produktów posiadających tak szeroki profil zastosowań.

Asortyment firmy ujmuje:
łańcuchy techniczne o różnorakich rozmiarach ogniw
łańcuchy gospodarcze
łańcuchy dla rolnictwa
łańcuchy górnicze
łańcuchy do wciągników
dodatki

Wysoka jakość wyrobów AIP zatwierdzona jest uzyskanym certyfikatem ISO 9001:2008 oraz certyfikatami Głównego Instytutu Górnictwa, co powoduje, że są one bezpiecznym wyborem i dlatego są tak często selekcjonowane przez klientów z różnych branż.

AIP Sp z o.o Łańcuchy Gospodarcze – zachęcamy do wejścia na witrynę WWW firmy w celu zaznajomienia się z jej całą ofertą!
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
NIP: 6310101661
Mapa:
Jak dojechać:
  

Szukaj w katalogu firm

Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce