Baza Firm Rolnictwo


Agridata

Dane adresowe:

Adres (ulica): Ligota Wielka 34
Kod Pocztowy: 56-400
Miasto: Oleśnica
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Email: k.serwata@agridata.eu
Strona www: agridata.eu/


Opis Firmy: Chcemy, aby każdy zarządca gospodarstwa czuł, że podejmuje trafne decyzje. Dlatego platforma Agridata wspiera rolników w sprawnym zarządzaniu gospodarstwem. Gromadzi, przetwarza i łączy dane pobierane z maszyn pracujących w polu, przez co pozwala na podejmowanie decyzji opartych na sprawdzonych danych.

System Agridata jest produktem firmy Systemy Rolnicze. Systemy Rolnicze to Polska firma, która specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania oraz produkcji elektroniki przeznaczonej dla branży rolno-spożywczej.

Agridata jest tworzony przez rolników dla rolników. Wiemy, że każda funkcja naszego rozwiązania jest potrzebna i efektywna, ponieważ posiadamy własne gospodarstwo testowe zarządzane przy wsparciu Agridata. Gospodarstwo mieści się w Ligocie Wielkiej i ma powierzchnię ponad 380 hektarów. W skład naszego zespołu wchodzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem rolniczym.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Cała Polska
Mapa:
Jak dojechać:
  

Szukaj w katalogu firm

Porady dla rolników

Sonda - Maszyny rolnicze

Jakie ciągniki rolnicze są najlepsze ?

Pronar - 8.3%
Ursus - 45.5%
Fendt - 29.5%
Massey Ferguson - 31.1%
Farmtrac - 9.8%
Kubota - 22.7%
Farmer - 8.3%
Claas - 12.1%
New Holland - 25%
Zetor - 28%
Inne - 29.5%
Sonda zakończona : 28 Lut 2019 - 00:00
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce