Baza Firm Rolnictwo


RexAir

Dane adresowe:

Kod Pocztowy: 53-656
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Email: kontakt@rexair.pl
Strona www: www.rexair.pl


Opis Firmy: Firma RexAir - zajmujemy się profesjonalną sprzedażą i serwisowaniem sprzętu pneumatycznego takiego jak; siłowniki, złączki, szybkozłącza, przewody, elementy pomiarowe. Dostarczamy wyroby wiodących światowych producentów do różnych typów maszyn i urządzeń, oraz zamienniki zastępujące elementy , które zostały już wycofane z produkcji, bądź są trudno dostępne. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży z zakresu zaopatrzenia przemysłu . Nasza oferta obejmuje urządzenia takich firm jak np. Camozzi.

Opis działalności: Siłowniki liniowe - nazywa się je czasami napędami liniowymi, cylindrami pneumatycznymi lub siłownikami tłoczyskowymi. To bardzo liczna rodzina siłowników, a jego najważniejszą grupę stanowią siłowniki znormalizowane ISO.

Napędy liniowe mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Jako elementy wykonawcze, które podlegają dużym obciążeniom, dzięki swojej konstrukcji mogą być stosunkowo łatwo regenerowane. W tym celu producenci do napędów liniowych jednocześnie dostarczają zestawy naprawcze.
Siłowniki liniowe można stosować w różnych warunkach i z tego względu są one wykonywane oraz wyposażane w uszczelnienia z różnorodnych materiałów. Najczęściej przy produkcji siłowników liniowych używa się aluminium i stali nierdzewnej.

Konstruktorzy maszyn przemysłowych często sięgają właśnie po siłowniki liniowe, głównie ze względu na z jednej strony prostotę ich budowy, a z drugiej strony na ich dużą różnorodność i wytrzymałość. Ponadto, nawet nie znając marki producenta konkretnego siłownika, łatwo można dobrać jego zamiennik, dzięki jego określonym wymiarom i gwintom

Siłowniki beztłoczyskowe –inaczej nazywane jako napędy beztłoczyskowe, siłowniki tłokowe lub napędy liniowe beztłokowe. W przypadku napędów beztłoczyskowych ruch przenoszony jest za pomocą suportu, który można łączyć z dowolnymi elementami maszyn. Ich budowa jest bardziej skomplikowana niż w przypadku siłowników liniowych, co sprawia, że ich produkcja jest droższa a dodatkowo trudniej jest je regenerować.

Ze względu na swoją budowę i możliwość konstruowania nawet kilkumetrowych siłowników betłoczyskowych, mogą one przenosić lub przesuwać obrabiane elementy na znaczne odległości.
Z powodu swojej konstrukcji siłowniki beztłoczyskowe mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie nie można użyć siłowników liniowych ze względu na ich zmienne gabaryty.
Informacje handlowe:

Zasięg działalności: Globalny
Mapa:
Jak dojechać:
  

Szukaj w katalogu firm

Porady dla rolników

Innowacyjne techniki uprawy gleby

portal rolniczy

Technologiczny boom nie ominął polskiej wsi. Można wręcz powiedzieć, że tu rozwój i mechanizacja są wi...

Sonda - Maszyny rolnicze

Jakie ciągniki rolnicze są najlepsze ?

Pronar - 8.3%
Ursus - 45.5%
Fendt - 29.5%
Massey Ferguson - 31.1%
Farmtrac - 9.8%
Kubota - 22.7%
Farmer - 8.3%
Claas - 12.1%
New Holland - 25%
Zetor - 28%
Inne - 29.5%
Głosowanie zostało zakończone : 31 Gru 2017 - 00:00
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce