PRACOWNIK ROLNY/TRAKTORZYSTA FRANCJA

Zobacz wszystkie ogłoszenia rolnicze ipf2014
IPF Group jest jedną z nielicznych agencji pracy zatrudniającą osoby z Polski na zagranicznych umowach o pracę.

Stanowisko: pracownik rolny - traktorzysta

Obowiązki:
Stanowisko: Pracownik rolny - traktorzysta
Miejsce pracy: Francja okolice Amiens (pola wokół farmy klient)

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:
-umiejętność prowadzenia traktora, który ma 300 koni mechanicznych
-doświadczenie w pracy na roli/farmie
-uprawa roślin, konserwacja sprzętu, zbiór ziemniaków/buraków/lnu/zbóż/rzepaku
-transport zbiorów, praca z sekatorem, widłami i łopatą

Wymagania:
-doświadczenie na stanowisku rolnika
-prawo jazdy kat. T
-gotowość do wyjazdu na 2-3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia
-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem na stanowisku
Oferujemy
zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne),
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci,
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €),
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce,
- praca w polskim zespole,
- zorganizowany transport i zakwaterowanie na terenie Francji,
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy,
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
- wsparcie polskiego koordynatora,
- 100 € premii za polecenie pracownika.
Typ: Dam pracę
Cena:
Kontakt:
IPF
Telefon: 517878643

E-mail: paulina.lipinska@ipf.jobs
Data dodania: 2019-06-21
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce