Katalog produktów rolniczych


Olej koperkowy zimno tłoczony Sklep Olvita


Sprzedawca: Olvita
Producent: Olvita
Grupa: Żywność, Eko
Opis produktu: Wysokiej jakości olej koperkowy zimno tłoczony. Produkt wytworzony na bazie ekologicznych produktów pochodzących z polskich upraw. Olej koperkowy tłoczony na zimno cechuje wyrazisty smak, zapach a także wyrazisty zielony kolor. Proces produkcji oleju (tłoczony na zimno) pozwolił zachować w wszelkie możliwe składniki odżywcze a także kwasy tłuszczowe w niezmienionej formie.

Właściwości produktu:
- działanie przeciwbakteryjne,
- zastosowanie w kosmetyce,
- stosowany przeciw czkawkom i kolkom,
- przyspiesza gojenie ran,
- łagodzi zgagę,
- korzystnie wpływa na układ trawienny - pracę jelit i żołądka,
- pomaga pozbyć się toksyn z organizmu,
- łagodzi wdęcia,
- nadaje potrawom oryginalny i bogaty smak.

Ekologiczne pochodzenie

Produkty sprzedawane w internetowym sklepie Olvita pochodzą z ekologicznych i przebadanych upraw. W procesach produkcyjnych używane są wyselekcjonowane produkty pochodzące z upraw realizowanych na terenie Polski i Unii Europejskiej. Dbałość o najwyższą jakość potwierdzają badania laboratoryjne. Współpraca ze specjalistami i naukowcami w tej dziedzinie, gwarantuje iż sprzedawany asortyment jest w pełni zgodny z normami i gwarantuje niezawodną jakość. Olej koperkowy jest więc prawdziwym bogactwem smaku i źródłem wartości odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.

Po zamówieniu produkty w Sklepie Olvita, realizacja wysyłki następuje w ciągu 24 godzin. Pracownicy sklepu dbają o zadowolenie swoich Klientów zapewniając im niezawodną jakość realizacji i asortyment najwyższej jakości. W 100 ml, znajduje się ok 23 sugerowanych porcji produktu.

Zamów produkt w Sklepie Olvita już dziś!

Dane techniczne: opakowanie - 100 ml,
Wartość energetyczna - 3700 kJ/ 900 kcal,
Tłuszcz - 100g,
Kwasy tłuszczowe nasycone - 9g,
Kwasy tłuszczowe jednonienasycone - 40g,
Kwasy tłuszczowe wielonienasycone - 42g.

Cena sprzedawcy: 21,10
Link do produktu: http://www.sklep.olvita.pl/product-pol-65-Olej-koperkowy-zimno-tloczony-100-ml.html
Dane Kontaktowe: Panków 2 | 58-125 Pszenno
tel. 74 660 68 39

Produkt występuje w kategoriach :
Inne produkty
  
Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce Rolnictwo, portal rolniczy, rolnicze maszyny, sklepy rolnicze, urządzenia rolnicze, rolne, targi, katalog firm, Polska wieś, sklep, warzywa owoce